ورود به حساب کاربری
دسته بندی ها
مجله نفیس
تماس با ما
درباره ما
فروشگاه
حراجی ها
پیشنهادهای وسوسه انگیز

راهنمای خرید و ارسال

  1. برای مشاهده نحوه خرید پارچه از طریق سایت گالری پارچه نفیس، ویدیو زیر را مشاهده نمایید:
  2. شما بصورت 24 ساعته بدون هیچ محدودیتی میتوانید خرید خود را از سایت انجام دهید.
  3. یک روز کاری زمان بر هست که سفارش ها در صف برش قرار بگیرند، برش بخورند و بسته بندی شوند.
  4. سفارشات تهران با پیک شهری ارسال میگردند و حداکثر تا 2 روز کاری بعد از برش خوردن و بسته بندی، بین ساعات 15 الی 20 تحویل داده میشود
  5. سفارشات خارج از شهر تهران با پست پیشتاز ارسال میگردد و ظرف 3 الی 4 روز کاری )در شرایط شلوغ بودن پست حداکثر تا یک هفته کاری( بعد از برش خوردن و بسته بند ی، به مشتریان عزیز تحویل داده میشود.
  6. زمان پاسخگویی و پشتیبانی آنلاین)پاسخگویی به دایرکت اینستاگرام، پشتیبان سایت، تلفن فروشگاه( از ساعت 9:30 الی 18:30 ) می باشد اما میتوانید خارج از این زمان نیز به صورت 24 ساعته به راحتی سفارشات خود را در سایت ثبت نمایید.
  7. در صورت موفقیت آمیز نبودن پرداخت شما در سایت، مبلغ پرداختی شما طی 72 ساعت کاری به حساب شما باز خواهد گشت و میتوانید در پنل کاربری خود در قسمت سفارشات، مجددا عملیات پرداخت را انجام دهید و سفارش خود را ثبت کنید.
  8. برای راهنمایی متراژ مورد نیاز خود، میتوانید در ساعات کاری به ما دراینستاگرامو یا با مراجعه بهصفحه راهنمامتراژ مورد نظر خود را پیدا کنید.
  9. در صورت بروز مشکل در سایت و فرآیند خرید و همچنین جهت ارائه پیشنهادات و انتقادات خود برای ارتقا سایت و بهبود فرآیند خرید با ما دراینستاگرام

قوانین و شرایط خرید از سایت نفیس

تمام تلاش ما این است که در اسرع وقت و در بهترین کیفیت بسته بندی، سفارشات به دست مشتریان عزیز برسد، اما بعضا ممکن است بعد از ثبت سفارش، به دلیل خرابی، مشکل در پارچه و یا کسری متراژ )به دلیل ته طاقه بودن و ...( امکان ارسال پارچه برای ما مقدور نباشد، در این ص ورت با شما تماس گرفته خواهد شد و درصورتی که کار دیگری پسندتان نباشد، وجه پرداختی شما در اسرع وقت بازگشت داده خواهد شد.

حتما در انتخاب پارچه و متراژ آن دقت لازم را به عمل آورید، زیرا ممکن است در شرایط خاص، پس از ثبت سفارش امکان تعویض پارچه و یا متراژ آن ممکن نباشد.

حتما در نوشتن و انتخاب آدرس و مشخصات خود دقت لازم را انجام دهید، و حتما در ساعات مشخص شده برای دریافت سفارشات، در آدرس مذکور حضور داشته باشید، چرا که درصورت برگشت خوردن مرسوله، نیاز است هزینه مجدد جهت ارسال دوباره مرسولات پرداخت گردد.

دقت داشته باشید که سفارشات تهران بین ساعات 15 الی 20 و حداکثر دو روز بعد از برش خوردن پارچه، تحویل خریداران عزیز میگردد

ما تمام تلاشمان بر آن است که عکسهایی که از پارچه ها تهیه میکنیم دقیقا مطابق با پارچه اصلی باشد )صادقانه و بدون هیچ افکتی برای زیباتر نشان دادن پارچه ها( اما به دلیل متفاوت بودن اِسکرینها )صفحات( در موبایل و لپتاپهای مختلف )به دلیل متفاوت بودن نور، برند و تنظیمات رنگی هر اِسکرین(، ممکن است رنگها با کمی اختلاف با رنگ اصلی پارچه ها در دستگاه )موبایل، تبلت و یا کامپیوتر( شما دیده شود، اما نام رنگها در صفحه هر محصول قابل مشاهده است که در انتخاب محصول مناسب به شما کمک میکند.

برای پارچه های قواره ای، ته طاقه و یا بُرش نخورده، تا یک هفته امکان تعویض و پس گرفتن وجود دارد )اما پارچه های بُرش خورده، به دلیل ناقص شدن قواره، امکان مرجوعی و یا تعویض ندارد( .

استفاده از عکسها و مطالب وبسایت فروشگاهی نفیس بدون کسب اجازه، غیر شرعی و غیرقانونی است و در صورت مشاهده پیگیری قضایی انجام خواهد شد.

nafis
گالری نفیس نیز با بیش از 30 سال سابقه در زمینه واردات و فروش عمده و خرید انواع پارچه و ملزومات پوشاک، می‌کوشد با تکیه بر دانش و زیر ساختهای فنی خود، در زمینه خدمت رسانی آنلاین به مشتریان و همراهان .خود همواره پیشرو باشد
ارتباط با ما
تهران، خیابان گاندی جنوبی بین خیابان 23 و 25 گالری پارچه نفیس
info@nafisfabric.com
021-88771186
از ساعت 10 الی 19:30 (شنبه تا پنج ‌شنبه)
inwhatsappaparatpintrestinstagram

© همه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه پارچه نفیس میباشد.